Z Olgą współpracujemy jako Cube od dłuższego czasu. Praktycznie od pierwszego zlecenia wiedziałem, że będzie to współpraca stała. Niezwykle cenną cechą Olgi jest to, że potrafi od razu zrozumieć temat i dostarcza trafne merytorycznie i stylistycznie teksty ciekawie traktujące temat. Gramatyka, interpunkcja, język - te techniczne dla mnie sprawy Olga ogarnia naturalnie na najwyższym poziomie. Szczerze polecam jej usługi.

Rafał Lisiecki, Cube Studio Graficzne

Pani Olga obsługiwała profil Kliniki Weterynaryjnej w Toruniu od października 2015 do marca 2018 roku. W tym czasie wykazała sie dbałością o prezentację naszej marki w mediach społecznościowych, kreatywnoscią publikowanych materiałów i sposobami aktywizacji fanów, a także odpowiednią komunikacją z nimi.

Klinika Weterynaryjna w Toruniu

Współpracując z nasza Firmą Olga wykazała się doświadczeniem i szeroką wiedzą w zakresie mediów społecznościowych. W ramach tej współpracy realizowała dla nas doradztwo, konsulting oraz szkolenia dotyczące komunikacji i promocji Poziomu 4 w mediach społecznościowych. Wsparcie prowadzone przez Olgę realizowane było profesjonalnie, zaś szkolenia charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym, a doradztwo i konsulting dopasowane były do potrzeb i specyfiki działania naszej Firmy.

Łukasz Laskowski, Poziom 4

Myślałam, że jestem w mediach społecznościowych samowystarczalna, dopóki nie poznałam umiejętności Olgi. Ogromna dociekliwość, wiedza i przede wszystkim kreatywność to cechy, które decydują o Jej sukcesie. A Jej sukces przekłada się na mój wizerunek w mediach społecznościowych. Królowa słowa nie tylko pisanego, mówionego, ale nawet i tego pomyślnego. Królowa serca każdego, kto ją pierwszy raz spotyka. Moja Królowa.

Magda Foeller, trener personalny

Jeżeli chcesz nawiązać współpracę

w zakresie promocji i marketingu w mediach społecznościowych, doradztwa medialnego czy copywritingu zadzwoń: 601 186 836 lub napisz: olga@krolowaslowa.pl